Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 5900 kronorsklassen. Fälgen heter 50 Matt Gunmetal Polished och den tillverkas av MSW. Bredden på denna fälg är 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 42 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har ett centrumhål (navhål) på 72.6 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 50 Matt Gunmetal Polished 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 897 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 10" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 20 mm.