MSW 99 Van Matt Bronze är en av våra 16"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgens bredd är 6.5". Med en cirkeldiameter på 120 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/120.
Fälgens ET-mått är 60 mm. Centrumhålet är 65.1 mm stort. 99 Van Matt Bronze 16" är en snygg fälg för 2789 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 789 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 99 Van Matt Bronze |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 60 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
99 Van Matt Bronze från MSW är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 60 mm. Bultcirkeln är 5/160.
16"-fälg från MSW av modellen 99 Van Matt Black Polished Lip. Bultcirkeln är 5/120, bredden 16" och ET-måttet 60 mm.
Denna 16"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 60 mm. Modellen heter 99 Van Matt Black.
16"-fälg av modellen 99 Van Matt Black Polished Lip från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/160 och ett ET-mått på 60 mm.