MSW 40 Gloss Gun Metal är en fälg på 19" från MSW. Fälgbredden för denna variant av MSW 40 Gloss Gun Metal är 9". Med en cirkeldiameter på 120 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 38 mm. Detta är en fälg med 72.5 mm stort navhål. MSW 40 Gloss Gun Metal är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 40 Gloss Gun Metal från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 075 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 40 Gloss Gun Metal |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
18"-fälg av modellen 40 Gloss Gun Metal från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 29 mm.
MSW 40 Gloss Gun Metal, 20"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 45 mm.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet 40 Gloss Gun Metal. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 21 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 29 mm. MSW 40 Gloss Gun Metal är 19" och har en bultcirkel på 5/112.