En snygg fälg på 21" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 50 Matt Gunmetal Polished. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en fälgbredd som är 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Fälgens ET-mått är 33 mm. Denna fälg har ett navhål som är 84.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Du hittar mer information om MSW 50 Matt Gunmetal Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 237 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 33 mm. MSW 50 Gloss Black är 21" och har en bultcirkel på 5/130.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 33.