Detta är en MSW-fälg av modellen 50 Gloss Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". MSW 50 Gloss Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 130 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/130.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Gloss Black är 33 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 84 mm. En uppsättning MSW 50 Gloss Black kan bli din för endast 4517 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 84 mm |
21"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 33 mm.
21"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 43 mm.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 33.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 33 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/130.