En snygg fälg på 21" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 50 Matt Gunmetal Polished. Fälgens bredd är 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 130 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 43 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 84.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 50 Matt Gunmetal Polished 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 237 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
21"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 33 mm.
21"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 43 mm.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 33 mm. MSW 50 Gloss Black är 21" och har en bultcirkel på 5/130.