AEZ Seattle Dark är en fälg på 19" från AEZ. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av AEZ Seattle Dark har en bredd på 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Detta är en fälg med 57.1 mm stort navhål. AEZ Seattle Dark är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa AEZ Seattle Dark från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 848 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Seattle Dark |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
19"-fälg från AEZ av modellen Seattle Shine. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 45 mm.
Seattle Dark från AEZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från AEZ på 19" med modellnamnet Seattle Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 39 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 28 mm. AEZ Seattle Dark är 19" och har en bultcirkel på 5/112.