Detta är en AEZ-fälg av modellen Porto Gunmetal polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 40 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av Porto Gunmetal polished har ett navhål/centrumhål som är 70.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om AEZ Porto Gunmetal polished 19".
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
3 910 kr | Besök BytHjul |
Märke | AEZ |
---|---|
Modell | Porto Gunmetal polished |
Diameter | 19" |
Fälgbredd | 9" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 112 |
Bultcirkel | 5/112 |
Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
Navhål | 70.1 mm |
Fälg från AEZ på 19" med modellnamnet Porto Gunmetal polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 44 mm.
Fälg från AEZ på 19" med modellnamnet Porto Gunmetal polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 9" och ET-måttet är 53 mm.
Denna 21"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Porto Gunmetal polished.
Fälg från AEZ på 20" med modellnamnet Porto Gunmetal polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 40 mm.