Med ett pris på 4715 kronor är AEZ Toronto Dark ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Denna fälg är 8" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 27 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för AEZ Toronto Dark. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4715 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 715 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Toronto Dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 27 mm |
| Navhål | 66 mm |
Toronto Black från AEZ är en fälg på 20" med en bredd på 8" och ET 27 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Toronto Dark 19" från AEZ med 8.5" bredd och ET på 27 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
AEZ Toronto Black, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 27 mm.
Denna 19"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 27 mm. Modellen heter Toronto Black.