En snygg fälg på 19" från AEZ. Denna modell har AEZ valt att kalla för Seattle Dark. Fälgens bredd är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 42 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. Seattle Dark 19" är en snygg fälg för 4848 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 848 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Seattle Dark |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Seattle Dark från AEZ. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 19"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Seattle Shine.
Seattle Dark från AEZ. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från AEZ på 19" med modellnamnet Seattle Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 40 mm.