Porto Gunmetal polished 19" är en snygg fälg som tillverkas av AEZ. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av AEZ Porto Gunmetal polished har en bredd på 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 70.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för AEZ Porto Gunmetal polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4057 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 057 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Porto Gunmetal polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Denna 21"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Porto Gunmetal polished.
AEZ Porto Gunmetal polished, 21"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 28 mm.
19"-fälg av modellen Porto Gunmetal polished från AEZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
Porto Gunmetal polished från AEZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.