Denna 19"-fälg från AEZ har modellnamnet Seattle Shine. AEZ Seattle Shine har en fälgbredd som är 8.5". AEZ Seattle Shine har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Fälgens ET-mått är 29 mm. Navhålet på AEZ Seattle Shine är 66.6 mm stort. BytHjul säljer AEZ Seattle Shine 19" i sin webbshop för 4148 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 148 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Seattle Shine |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. AEZ Seattle Shine är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 28 mm. AEZ Seattle Shine är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Seattle Shine 19" från AEZ med 8.5" bredd och ET på 55 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Denna 19"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Seattle Shine.