AEZ Seattle Dark är en fälg på 20" från AEZ. AEZ Seattle Dark har en fälgbredd som är 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Seattle Dark är 20 mm. AEZ Seattle Dark har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. AEZ Seattle Dark är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa AEZ Seattle Dark från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 650 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Seattle Dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
AEZ Seattle Shine, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
20"-fälg från AEZ av modellen Seattle Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 44 mm.
AEZ Seattle Dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 35.
20"-fälg av modellen Seattle Dark från AEZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 57 mm.