Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4500 kronorsklassen. Fälgen heter Toronto Black och den tillverkas av AEZ. Fälgbredden för denna variant av AEZ Toronto Black är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Toronto Black är 45 mm. Centrumhålet är 57 mm stort. BytHjul säljer idag AEZ Toronto Black för 4430 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 430 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Toronto Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57 mm |
Toronto Black från AEZ är en fälg på 20" med en bredd på 8" och ET 27 mm. Bultcirkeln är 5/112.
20"-fälg av modellen Toronto Black från AEZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 26 mm.
Denna 20"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Toronto Black.
Toronto Dark 20" från AEZ med 8" bredd och ET på 26 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.