Havanna Grey 21" är en snygg fälg som tillverkas av AEZ. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10.5". AEZ Havanna Grey fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Havanna Grey är 67 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. BytHjul säljer idag AEZ Havanna Grey för 5098 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 098 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Havanna Grey |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 67 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Monaco Gunmetal Machined Face från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 11.5" och ET 67 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Havanna Grey från AEZ är en fälg på 21" med en bredd på 10.5" och ET 25 mm. Bultcirkeln är 5/112.
AEZ Havanna Grey, 21"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 50 mm.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 20 mm. AEZ Havanna Grey är 21" och har en bultcirkel på 5/112.