AEZ Havanna Dark är en fälg på 21" från AEZ. AEZ Havanna Dark har en fälgbredd som är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av Havanna Dark kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 32 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om AEZ Havanna Dark 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 168 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Havanna Dark |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Havanna Grey 21" från AEZ med 8.5" bredd och ET på 32 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. AEZ Havanna Dark är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
21"-fälg av modellen Havanna Dark från AEZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 37 mm.
21"-fälg från AEZ av modellen Havanna Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 47 mm.