Om du letar efter bra 20"-fälgar kan AEZ Havanna Dark vara värt att ta en titt på. AEZ Havanna Dark har en fälgbredd som är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av Havanna Dark kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57 mm stort. Du hittar mer information om AEZ Havanna Dark genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 598 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Havanna Dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 57 mm |
Havanna Dark från AEZ. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Havanna Dark från AEZ. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Havanna Grey från AEZ är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
20"-fälg från AEZ av modellen Havanna Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 50 mm.