Havanna Grey 21" är en snygg fälg som tillverkas av AEZ. Denna fälg är 9.5" bred. AEZ Havanna Grey har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 31 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om AEZ Havanna Grey 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 098 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Havanna Grey |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg av modellen Leipzig Dark från AEZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 31 mm.
Leipzig Black från AEZ. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 31 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från AEZ på 21" med modellnamnet Havanna Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 25 mm.
AEZ Havanna Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 42.