Toronto Black 21" är en snygg fälg som tillverkas av AEZ. Fälgbredden för denna variant av AEZ Toronto Black är 8.5". Med en cirkeldiameter på 130 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/130.
Inpressningsdjupet för AEZ Toronto Black är 46 mm. Navhålet på AEZ Toronto Black är 66 mm stort. AEZ Toronto Black kan du köpa från BytHjul för endast 5708 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 708 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Toronto Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 66 mm |
Fälg från AEZ på 21" med modellnamnet Toronto Dark. Bultcirkeln är 5/130, bredden 8.5" och ET-måttet är 46 mm.
Toronto Black från AEZ. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 63 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
21"-fälg från AEZ av modellen Toronto Dark. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 63 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 39 mm. AEZ Toronto Black är 21" och har en bultcirkel på 5/130.