Borbet CW3 Sterling Silver är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Borbet. Fälgbredden för denna variant av Borbet CW3 Sterling Silver är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Denna variant av CW3 Sterling Silver har ett navhål/centrumhål som är 63.4 mm stort. BytHjul säljer idag Borbet CW3 Sterling Silver för 4225 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 225 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | CW3 Sterling Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
20"-fälg av modellen CW3 Sterling Silver från Borbet. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.
CW3 Sterling Silver från Borbet är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/108.
Borbet CW3 Sterling Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 45.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Borbet CW3 Sterling Silver är 19" och har en bultcirkel på 5/112.