Med ett pris på 4532 kronor är Borbet BLX Black Polished Matt ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Denna fälg är 8.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av BLX Black Polished Matt kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Navhålet på Borbet BLX Black Polished Matt är 72.6 mm stort. BytHjul säljer idag Borbet BLX Black Polished Matt för 4532 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 532 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | BLX Black Polished Matt |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
BLX Black Polished Matt från Borbet. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
19"-fälg från Borbet av modellen BLX Black Polished Matt. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 40 mm.
19"-fälg av modellen BLX Black Polished Matt från Borbet. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
Borbet BLX Black Polished Matt är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 40.