Denna 16"-fälg från Borbet har modellnamnet W Mistral anthracite Glossy. Bredden på denna fälg är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 48 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57.1 mm stort. Borbet W Mistral anthracite Glossy är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Borbet W Mistral anthracite Glossy från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 359 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | W Mistral anthracite Glossy |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Denna 18"-fälg från Borbet har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter W Mistral anthracite Glossy.
Borbet W Mistral anthracite Glossy, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
Fälg från Borbet på 19" med modellnamnet W Mistral anthracite Glossy. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 48 mm.
W Mistral anthracite Glossy från Borbet är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/112.