Borbet har många snygga fälgar i sitt utbud och CW3 Black Glossy 21" är inget undantag. Denna fälg är 9" bred. Med en cirkeldiameter på 130 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/130.
Fälgens ET-mått är 38 mm. Navhålet på Borbet CW3 Black Glossy är 84.1 mm stort. En uppsättning Borbet CW3 Black Glossy kan bli din för endast 5262 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 262 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | CW3 Black Glossy |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
CW3 Black Glossy 21" från Borbet med 9" bredd och ET på 55 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Borbet CW3 Black Glossy, 21"-fälg, 9" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 55 mm.
Fälg från Borbet på 21" med modellnamnet CW3 Black Glossy. Bultcirkeln är 5/130, bredden 9" och ET-måttet är 50 mm.
18"-fälg av modellen CW3 Black Glossy Red Ring från Borbet. Denna fälg har en bultcirkel som är 6/130 och ett ET-mått på 47 mm.