Denna 16"-fälg från Brock har modellnamnet RC34 Shiny Black. Brock RC34 Shiny Black har en fälgbredd som är 6.5". Bultcirkeln för denna fälg är 4/100.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 54.1 mm stort. En uppsättning Brock RC34 Shiny Black kan bli din för endast 1939 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 939 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC34 Shiny Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 54.1 mm |
RC34 Shiny Black 16" från Brock med 6.5" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Brock RC34 Black Full Polish är 16" och har en bultcirkel på 4/100.
16"-fälg av modellen RC34 Crystal Silver från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 45 mm.
16"-fälg från Brock av modellen RC34 Black Full Polish. Bultcirkeln är 4/100, bredden 16" och ET-måttet 48 mm.