Brock RC34 Crystal Silver är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Brock. Bredden på denna fälg är 7". Bultcirkeln på denna fälg är 4/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 32 mm. Denna fälg har ett navhål som är 65.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Du hittar mer information om Brock RC34 Crystal Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 857 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC34 Crystal Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
17"-fälg från Brock av modellen RC34 Crystal Silver. Bultcirkeln är 4/108, bredden 17" och ET-måttet 32 mm.
Denna 16"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 32 mm. Modellen heter RC34 Crystal Silver.
RC30 Crystal Silver 16" från Brock med 6.5" bredd och ET på 32 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
RC30 Crystal Silver från Brock. Med en bredd på 6" och ett inpressningsdjup på 32 mm passar denna 15"-fälg till bilar med bultcirkel 4/108.