En snygg fälg på 18" från Brock. Denna modell har Brock valt att kalla för B34 Matt Black. Denna fälg är 8" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 105 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 38 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 56.6 mm. Brock B34 Matt Black kan du köpa från BytHjul för endast 3236 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 236 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B34 Matt Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 105 |
| Bultcirkel | 5/105 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 56.6 mm |
17"-fälg av modellen B34 Matt Black från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/105 och ett ET-mått på 36 mm.
Brock B38 Shiny Black, 18"-fälg, 8" bredd, 5/105 bultcirkel och ET på 38 mm.
B38 Black Full Polish 18" från Brock med 8" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/105.
Brock RC32 Satin Black Matt är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 105 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 38.