Detta är en Brock-fälg av modellen RC34 Shiny Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Bredden på denna fälg är 7.5". Med en cirkeldiameter på 108 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/108.
Fälgens ET-mått är 50 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 63.4 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2549 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 549 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC34 Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Brock RC34 Black Full Polish, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 50 mm.
RC34 Crystal Silver från Brock. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
Brock RC34 Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 50.
RC34 Shiny Black från Brock är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/108.