Brock B39 Ferric Grey Polish är en fälg på 17" från Brock. Bredden på denna fälg är 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/108.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 63.4 mm stort. BytHjul säljer idag Brock B39 Ferric Grey Polish för 2360 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 360 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B39 Ferric Grey Polish |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
B39 Ferric Grey Polish 17" från Brock med 7" bredd och ET på 44 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.
17"-fälg av modellen B39 Ferric Grey Polish från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 38 mm.
Brock B39 Ferric Grey Polish är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 45.
B39 Ferric Grey Polish 17" från Brock med 7" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.