RC32 Ferric Grey Matt 19" är en snygg fälg som tillverkas av Brock. Fälgbredden för denna variant av Brock RC32 Ferric Grey Matt är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Brock RC32 Ferric Grey Matt har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. BytHjul säljer Brock RC32 Ferric Grey Matt 19" i sin webbshop för 2530 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 530 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC32 Ferric Grey Matt |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Brock RC32 Ferric Grey Matt, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
19"-fälg av modellen RC32 Ferric Grey Matt från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 39 mm.
RC32 Ferric Grey Matt 19" från Brock med 8" bredd och ET på 46 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
RC32 Ferric Grey Matt 19" från Brock med 8" bredd och ET på 26 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.