Brock B39 Himalaya Grey Matt är en fälg på 18" från Brock. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Brock B39 Himalaya Grey Matt har en bredd på 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 51 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.7 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer idag Brock B39 Himalaya Grey Matt för 2684 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 684 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B39 Himalaya Grey Matt |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 66.7 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 51 mm. Brock B39 Himalaya Grey Matt är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 18"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter B39 Himalaya Grey Matt.
B39 Himalaya Grey Matt 18" från Brock med 7.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.
Brock B39 Himalaya Grey Matt, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 43 mm.