Brock B39 Ferric Grey Polish är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Brock. Fälgens bredd är 7". Med en cirkeldiameter på 114.3 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/114.3.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Navhålet på Brock B39 Ferric Grey Polish är 72.6 mm stort. En uppsättning Brock B39 Ferric Grey Polish kan bli din för endast 2382 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 382 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B39 Ferric Grey Polish |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Brock B39 Ferric Grey Polish är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 45.
Brock B39 Ferric Grey Polish, 17"-fälg, 7" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 45 mm.
B39 Ferric Grey Polish 17" från Brock med 7" bredd och ET på 44 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.
17"-fälg från Brock av modellen B39 Ferric Grey Polish. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 47 mm.