Brock RC34 Shiny Black är en av våra 16"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Brock. Brock RC34 Shiny Black har en fälgbredd som är 6.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
Glöm inte kolla att ET 41 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Centrumhålet är 66.1 mm stort. BytHjul säljer Brock RC34 Shiny Black 16" i sin webbshop för 1798 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 798 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC34 Shiny Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
Denna 16"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 41 mm. Modellen heter RC34 Black Full Polish.
Brock RC34 Shiny Black, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 41 mm.
Fälg från Brock på 17" med modellnamnet RC34 Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7" och ET-måttet är 41 mm.
Brock RC34 Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 41.