Brock RC34 Black Full Pol är en fälg på 19" från Brock. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Fälgens ET-mått är 40 mm. Denna variant av RC34 Black Full Pol har ett navhål/centrumhål som är 64.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3148 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 148 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC34 Black Full Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
Brock RC34 Black Full Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 40.
RC36 Black Full Pol 20" från Brock med 9" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
20"-fälg av modellen RC36 Black Full Pol från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
Brock RC34 Black Full Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 44.