Denna 18"-fälg från Dezent har modellnamnet TU Silver. Fälgens bredd är 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 108 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/108.
Fälgens ET-mått är 49 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 65.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Dezent TU Silver 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 791 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TU Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Denna 18"-fälg från Dezent har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 49 mm. Modellen heter TU Black.
TU Silver från Dezent är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/108.
TU Silver 18" från Dezent med 8" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
18"-fälg från Dezent av modellen TU Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 36 mm.