Denna 17"-fälg från Dotz har modellnamnet Bilbao Blaze. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. Dotz Bilbao Blaze har en fälgbredd på 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Bilbao Blaze är 30 mm. Detta är en fälg med 70.1 mm stort navhål. Du hittar mer information om Dotz Bilbao Blaze genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 596 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dotz |
|---|---|
| Modell | Bilbao Blaze |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Bilbao Blaze från Dotz är en fälg på 17" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Bilbao Blaze från Dotz. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
Bilbao Blaze från Dotz är en fälg på 17" med en bredd på 8" och ET 34 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Bilbao Blaze från Dotz. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.