GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Matisse Matt Anthracite Diamond 15" är inget undantag. GMP Matisse Matt Anthracite Diamond har en fälgbredd som är 6". Fälgens cirkeldiameter är 108 mm och fästs med 4 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 4/108 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 25 mm. GMP Matisse Matt Anthracite Diamond har ett centrumhål (navhål) på 65.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Matisse Matt Anthracite Diamond. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2595 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 595 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Matisse Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Matisse Black Diamond från GMP är en fälg på 15" med en bredd på 6" och ET 25 mm. Bultcirkeln är 4/108.
GMP Matisse Matt Anthracite Diamond, 15"-fälg, 6" bredd, 4/108 bultcirkel och ET på 38 mm.
15"-fälg från GMP av modellen Matisse Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 45 mm.
Matisse Matt Anthracite Diamond 16" från GMP med 6.5" bredd och ET på 16 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.