Detta är en GMP-fälg av modellen Cartesio Shiny Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Bultcirkeln på denna fälg är 4/98.
Inpressningsdjupet för GMP Cartesio Shiny Black är 30 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 58 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Cartesio Shiny Black 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 399 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Cartesio Shiny Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 98 |
| Bultcirkel | 4/98 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 58 mm |
Cartesio Black Machined Face från GMP är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 4/98.
GMP Cartesio Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 98 och som fästs med 4 bultar. 6.5" bredd och ET 30.
MAK Zenith. Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 98 och som fästs med 4 bultar. 6.5" bredd och ET 30.
Zenith. Shiny Black från MAK. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 4/98.