GMP Mentor Black Machined Face är en fälg på 17" från GMP. GMP Mentor Black Machined Face har en fälgbredd som är 7". Med en cirkeldiameter på 100 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/100.
Inpressningsdjupet för GMP Mentor Black Machined Face är 35 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57.1 mm stort. GMP Mentor Black Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Mentor Black Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 937 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Mentor Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Denna 17"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Mentor Matt Gun Metal Machined Face.
17"-fälg från GMP av modellen Mentor Matt Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/100, bredden 17" och ET-måttet 45 mm.
GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face, 17"-fälg, 7" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 45 mm.
18"-fälg av modellen Mentor Black Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 45 mm.