GMP Gunner Black Diamond är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. Fälgens bredd är 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/100.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 46 mm. Centrumhålet är 57.1 mm stort. En uppsättning GMP Gunner Black Diamond kan bli din för endast 3057 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 057 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Black Diamond |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Gunner Silver.
Evento Matt Anthracite Diamond från GMP. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
Fälg från GMP på 18" med modellnamnet Lunica Shiny Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 7.5" och ET-måttet är 46 mm.
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Evento Glossy Black.