GMP Gunner Silver är en fälg på 18" från GMP. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". GMP Gunner Silver fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 100 mm (bultcirkel 5/100).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 46 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57 mm stort. BytHjul säljer GMP Gunner Silver 18" i sin webbshop för 2852 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 852 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57 mm |
GMP Gunner Black Diamond, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 46 mm.
Evento Matt Anthracite Diamond från GMP. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
Fälg från GMP på 18" med modellnamnet Lunica Shiny Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 7.5" och ET-måttet är 46 mm.
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Evento Glossy Black.