GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Matisse S Black Machined Face 18" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/108.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Detta är en fälg med 63 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3016 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 016 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Matisse S Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63 mm |
GMP Matisse S Matt Gun Metal Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 45.
18"-fälg från GMP av modellen Matisse Black Machined Face. Bultcirkeln är 4/108, bredden 18" och ET-måttet 35 mm.
Matisse Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 4/108.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Matisse Black Diamond är 18" och har en bultcirkel på 5/108.