Om du letar efter bra 19"-fälgar kan GMP Lunica Black Machined Face vara värt att ta en titt på. GMP Lunica Black Machined Face har en fälgbredd som är 7.5". Med en cirkeldiameter på 108 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 42 mm. GMP Lunica Black Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Lunica Black Machined Face 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 475 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
19"-fälg från GMP av modellen Lunica Matt Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/108, bredden 19" och ET-måttet 42 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 19" och har en bultcirkel på 5/108.
Lunica Shiny Black 19" från GMP med 7.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Lunica Satin Black Bronze Diamond.