GMP Totale Matt Anthracite Diamond är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. Fälgens bredd är 8.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på GMP Totale Matt Anthracite Diamond är 5/108.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Totale Matt Anthracite Diamond är 42 mm. Navhålet på GMP Totale Matt Anthracite Diamond är 63.4 mm stort. GMP Totale Matt Anthracite Diamond kan du köpa från BytHjul för endast 5312 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 312 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
21"-fälg av modellen Totale Matt Anthracite Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 54 mm.
Totale Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/108.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Totale Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/108, bredden 9.5" och ET-måttet är 38 mm.
Totale Black Diamond från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 9.5" och ET 54 mm. Bultcirkeln är 5/108.