GMP Berghem Black Diamond Lip är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. Bredden på denna fälg är 11.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av Berghem Black Diamond Lip kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 43 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. GMP Berghem Black Diamond Lip är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Berghem Black Diamond Lip från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 085 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Berghem Black Diamond Lip |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
23"-fälg från GMP av modellen Berghem Black Diamond Lip. Bultcirkeln är 5/130, bredden 23" och ET-måttet 52 mm.
Fälg från GMP på 23" med modellnamnet Berghem Black Diamond Lip. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11.5" och ET-måttet är 61 mm.
Berghem Matt Anthracite 23" från GMP med 11.5" bredd och ET på 43 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP Berghem Black Diamond Lip, 19"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 48 mm.