Detta är en GMP-fälg av modellen Lunica Satin Black Bronze Diamond. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". Fälgbredden för denna variant av GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. Lunica Satin Black Bronze Diamond 19" är en snygg fälg för 3286 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 286 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
Fälg från GMP på 19" med modellnamnet Lunica Satin Black Bronze Diamond. Bultcirkeln är 5/100, bredden 7.5" och ET-måttet är 38 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 19" och har en bultcirkel på 5/108.
GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 35.