Om du letar efter bra 22"-fälgar kan GMP Totale Glossy Black vara värt att ta en titt på. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. GMP Totale Glossy Black har en fälgbredd på 10". GMP Totale Glossy Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 50 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 6187 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 187 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Glossy Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Totale Glossy Black från GMP. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Totale Black Diamond 22" från GMP med 10" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Totale Satin Black Bronze Orange. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 50 mm.
22"-fälg från GMP av modellen Energia Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 50 mm.