En snygg fälg på 19" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Cartesio Glossy Black. Denna fälg är 8" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Cartesio Glossy Black är 35 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Cartesio Glossy Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2856 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 856 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Cartesio Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. GMP Cartesio Glossy Black är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
19"-fälg av modellen Cartesio Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 43 mm.
Cartesio Glossy Black 19" från GMP med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Cartesio Glossy Black från GMP är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/110.