Med ett pris på 5975 kronor är GMP Berghem Glossy Black ett bra alternativ bland 21"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 18 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Berghem Glossy Black 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 975 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Berghem Glossy Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Berghem Glossy Black 22" från GMP med 10" bredd och ET på 18 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP Berghem Matt Anthracite är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 18.
Berghem Glossy Black från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 10" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Berghem Glossy Black.