Rebel Black Diamond 21" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Rebel Black Diamond är 19 mm. Denna variant av Rebel Black Diamond har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Rebel Black Diamond. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4809 kronor per fälg.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
4 809 kr | Besök BytHjul |
Märke | GMP |
---|---|
Modell | Rebel Black Diamond |
Diameter | 21" |
Fälgbredd | 10" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 112 |
Bultcirkel | 5/112 |
Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg av modellen Rebel Satin Black Bronze Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 19 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. GMP Rebel Black Diamond är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
22"-fälg från GMP av modellen Rebel Satin Black Bronze Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 19 mm.
GMP Rebel Satin Black Bronze Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 19.