Detta är en GMP-fälg av modellen Evento Glossy Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". GMP Evento Glossy Black har en fälgbredd som är 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag GMP Evento Glossy Black för 2425 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
2 425 kr | Besök BytHjul |
Märke | GMP |
---|---|
Modell | Evento Glossy Black |
Diameter | 18" |
Fälgbredd | 7.5" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 112 |
Bultcirkel | 5/112 |
Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
Navhål | 66.5 mm |
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Evento Glossy Black.
Evento Glossy Black från GMP. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
GMP Evento Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Evento Glossy Black.